Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tudok ilyen esetben tenni?

Mit tudok ilyen esetben tenni?

Figyelt kérdés
Most vagyok 17 éves és családi okoból kifolyólag nem tudtam az utolsó évemet elvégezni a középiskolába (igen, igen, vizsga előtt) ki kellett iratkoznom, mert nem tudtam volna bejárni (választani kellett a család vagy a saját karrier közül, egyértelműen választottam) viszont nem tudom jövő tanévtől mit kezdjek. Lassan 18 leszek es van 8általánosom és egy félbehagyott szakmám, ahova menni akartam oda meg szakma nélkül nem vesznek át érettségizni. Kétségbe vagyok esve,ha valaki esetleg tudna tanácsot adni, azt megköszönném.

2017. febr. 3. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Felnottkepzes?
2017. febr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én érdeklődnék a régi sulimban, hogy folytathatom-e náluk. Ha nem, akkor felnőttképzés + OKJ.
2017. febr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!