Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Felvi.hu-n a bizonyítványból...

A Felvi.hu-n a bizonyítványból mit kell feltölteni? Azokat az éveket, amiknek eredményét viszem, de elég csak a bal oldal (jegyek) vagy a jobb is kell? Kell az első lap vagy olyan évek bizonyítványa, aminek nincs szerepe a pontszámításnál?

Figyelt kérdés

2017. febr. 3. 21:31
 1/8 alexa0115 ***** válasza:
Ezt számomra eléggé érthetetlenül írtad le. Én is most jelentkezek tovább tanulni e- felvin és feljesen érthetően ott van, hogy mit kell, hiva beírni.
2017. febr. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 alexa0115 ***** válasza:
Az biztos, hogy olyan év nem kell, ami nem számít bele a pontszámításba. De ezt a jobb es bal oldalt nem értem.
2017. febr. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
[link] Így értem a jobb és bal oldalt.
2017. febr. 4. 13:14
 4/8 A kérdező kommentje:
És nem a beírásról beszélek, hanem a bizonyítvány lefotózásáról és annak a képnek a feltöltéséről. Beírni már én is be tudtam az eddigi eredményeimet.
2017. febr. 4. 13:15
 5/8 alexa0115 ***** válasza:
Ja, értem. Szerintem a biztonság kedvéért minkét oldalt küld be. Én is ezt tettem.
2017. febr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Még megkérdezem hétfőn a suliban ofőt, hátha tud valamit, de szerintem én is inkább beküldöm mindet! :)
2017. febr. 4. 16:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy nem kell a bizonyítványt beküldeni, csak amikor megvan a teljes.
2017. febr. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem több osztálytársam is azt mondta, hogy február 15-ig fel kell tölteni a meglévő eredményeket, és inkább feltöltöm korábban, mint hogy lemaradjak.
2017. febr. 7. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!