Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapesti Metropolitan Egyetem...

Budapesti Metropolitan Egyetem kiiratkozás. Kell érte fizetni?

Figyelt kérdés

Pénznyelő iskola, el tudom képzelni, hogy a kiiratkozás is kb annyi lesz, mint egy félév. Van pár bukott kreditem, gondolom azokat se úszom meg.

Mit tudtok erről? Légyszi csak az írjon, aki konkrétan erről az iskoláról tudja, hogy megy a kiiratkozás, mert itt minden más, mint a többi suliban, ugyanis ez a magánsuli szereti a pénzt, jobban, mint bármit.


2017. febr. 4. 21:32
 1/1 anonim ***** válasza:
71%

1. Magyarán bukdácsoltál, ennek minden egyetemen költségei vannak már, pláne egy magánegyetemen.

2. Nem kötelezhetnek arra, hogy fizess bármilyen költséget, ha már otthagyod a sulit.

3. Ha másik egyetem hasonló képzésére fogsz átjelentkezni, és leckekönyvet szeretnél kikérni, hogy tantárgyakat számítsanak be, akkor ott még lehúzhatnak.

2017. febr. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!