Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE-ÁJK kollégiumot keresek,...

ELTE-ÁJK kollégiumot keresek, melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Az ELTE-ÁJK tanulója szeretnék lenni. Olyan kollégiumot keresnék ahol hozzám hasonlóan tanulni kívánó diákok vannak. Van az egyetemnek saját kollégiuma, ha igen oda, hogy lehet bejutni? Mikortól lehet jelentkezni? Tapasztalatokat az ottai életről szívesen fogadok, előre is köszönöm a segítőkész és értelmes válaszokat! (Bibo-ról hallottam egyedül, de oda első éves nem is jelentkezhet)

2017. febr. 4. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem te döntöd el melyik kollégiumba kerülsz az ELTÉn, főleg nem első évesen. Max kereshetsz valakit aki elcseréli veled a helyet onnan ahova menni szeretnél vagy van ismerősöd a felvételit intézők között..
2017. febr. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Melyik kollégiumokba tudom egyáltalán beadni a jelentkezésemet( ott ahol tanulni is lehet)? Mi szükséges a jeentkezéshez?
2017. febr. 5. 15:04
 3/5 A kérdező kommentje:
ismerős sajnos nincs, azért próbálok időbe keresgélni és gondolkodni a lehetőségeken
2017. febr. 5. 15:11
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Beütöd a netre, hogy ELTE kollégiumok... komolyan. Nekem sem volt ismerősöm mikor jelentkeztem, de ennyire azért én is képes voltam:

[link]

Amúgy első jól mondja. Majd ha felvesznek az egyetemre, kapsz Neptun-azonosítót és be tudsz regisztrálni. A Neptunon kell intézni a koliba jelentkezést, ami egyébként szociális helyzethez van kötve (jó, ha messze laksz, van sok tesód, szüleid keveset keresnek stb., elég nehéz bekerülni). A jelentkezésnél meg kell jelölni hogy milyen sorrendben érdekelnek a kolik, de ez igazából hülyeség, én olyanba kerültem amit meg sem jelöltem. Oda raknak, ahol van hely, és általában ez nem az Ajtósi vagy a KCSSK, ez a kettő ugyanis a legjobb.

2017. febr. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2017. febr. 5. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!