Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » PPKE- kommunikáció és médiatud...

PPKE- kommunikáció és médiatudomány szakról mi a véleményetek/tapasztalatotok? (Közkapcsolatok szakirány )

Figyelt kérdés

Tudom,hogy sokan szidják ezt a szakot ,viszont láttam,hogy van Közkapcsolatok (PR) szakirány itt ,ami szimpatikus számomra és eltudom képzelni,hogy ezzel lehet valamit diploma után is kezdeni. Esetleg véleményeket kérhetek ezzel kapcsolatban ? :) Vagy ha ide téved valaki, aki pont itt végzett és megosztaná velem/velünk,hogy mire jutott ezzel annak örülnék.

Előre is köszönöm:) Szép napot.


2017. febr. 5. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Igen, nagyon jó közkapcsolatokat lehet építeni a mekiben, tescoban:-D Na jó, nem akarlak bántani, de annyira divatszak lett, hogy ennyi diplomást képtelen ellátni munkával Magyarország. Én inkább olyat választanék amivel van esély elhelyezkedni. Gondolj bele, hány nagyobb cég van nálunk, akiknek szüksége van pr-osra? És hányan végeznek ezen a szakon?
2017. febr. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na jó,de ha egyszer nem reál beállítottságú valaki akkor menjen a mekibe ? Gondolom erre célzol te is.
2017. febr. 5. 18:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, hanem arra, hogy még humánon belül is vannak olyan szakok, amivel van esélye elhelyezkedni. A komédia, turizmus meg ilyenek nem tartoznak ezek közé.
2017. febr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A turizmus az közgazdász csak szólok :)
2017. febr. 5. 18:34
 5/9 A kérdező kommentje:
Milyen szakokra gondolsz egyébként ?
2017. febr. 5. 18:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Hiába közgazdász, ha nem lehet vele elhelyezkedni. Egy szak értékét nem az szabja meg hogy melyik karon tanulod hanem hogyan tudsz érvényesülni vele.


gyógypedagógus, konduktor, osztatlan tanári, speciálisabb nyelvszakok, óvónő, csecsemő és kisgyermeknevelő, bűnügyi igazgatási

2017. febr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Arra mondtam csak,hogy a turizmust nem sorolnám ez miatt a humán szakok közé. Köszönöm a véleményedet :)
2017. febr. 5. 19:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Tesóm turizmus OKJ-val is kapott munkát
2017. febr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Szia!

Én tavaly végeztem ezen a szakirányon. Én nagyon szerettem, persze voltak órák és tanárok, akiknek nem kellett volna ott lennie, de hol nincs ilyen?:) Javaslom nézd meg a honlapon a mintatantervet, hogy milyen órák vannak, így kapsz egy képet az egészről. Rengeteg kitartás és tanulást igényel, de PR körökben a Pázmánynak neve van, jó szakemberektől tanulhatsz és sok alázattal jár ez a szakma. Ajánlani tudom:) Ha érdekel valami, írj üzit

2017. febr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!