Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen a kollégiumi élet?...

Milyen a kollégiumi élet? Tényleg olyan jó ahogy mondják?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi, tudnak-e maguknak főzni a tanulók, tanulásra mennyire van lehetőség, nincs túl nagy hangzavar?

2017. febr. 5. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Nem hiszem nagyon extra lenne a kollégium. Attól függ milyen szobatársaid lesznek, meg milyen lesz a szint ahova kerülsz.

Ha tudsz főzni van konyha, ha van edényed akkor tudsz főzni magadnak. Senki nem fog neked főzni.

2017. febr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
A kollégiumok nem egyformák, még egy adott egyetem kollégiumai is eltérnek. Pl. az ELTE-n a Kőrösi a bulikollégium, kb 1000 férőhelyes, de a Nándorfejérvári kb 100 fős, nyugisabb. A felszereltségük különböző, ez az árban is megmutatkozik. Mindig az adott egyetem adott kollégiumáról kell tájékozódni, általánosságokkal semmire sem mész. Vizsgaidőszakban amúgy mindenhol bulistop van, úgyhogy lehet tanulni. Aztán hiába jó úgy általában véve a kolid, ha a szobatársaddal nem jössz ki, akkor még egy Hilton szálloda is pokol lehet.
2017. febr. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kolisok mit szoktak enni? (ELTE kollégiumai érdekelnének) Lehet valami menükre befizetni az illetőt? vagy gyorskajákon élnek?
2017. febr. 5. 23:16
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

Úristen, mintha a brazíliai őserdei indiánokról kérdeznél...

1. A kollégista ugyanolyan ember mint te vagy! Semmi extra nincs benne.

2. Nem egyformák a kollégisták. Az egyik imád főzni és mindent megcsinál magának, a másik hulladék kajákon él, a harmadik a hazait eszi péntekig, a negyedik egy olcsó kifőzdébe jár, az ötödik...

Lazulj el, semmi rendkívüli nincs a koleszos létben, ez nem a francia idegenlégió.

2017. febr. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
Aki egyetemre jár, az mind elmúlt már 18. Szeirntem ilyen korban illik már gondolskodnia magáról az embernek főzés terén
2017. febr. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Laza vagyok, vagyis igyekszem, de köszönöm a válaszokat!
2017. febr. 6. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!