Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Nemzeti Közszolgálati...

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem HHK és RTK kárára milyen orvosi vizsgálatokat kell beszerezni és meddig?

Figyelt kérdés

2017. febr. 8. 22:06
 1/4 anonim válasza:
47%
Minden fent van a honlapon, szerintem elég jól tájékoztatnak. Nem is értem. Aki ennyire nem találja fel magát, az mit akar egyáltalán katonai vagy rendőrtiszti pályán?
2017. febr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Segítséget kértem, nem kioktatást.
2017. febr. 9. 18:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Kapni fogsz egy levelet abban minden benne lesz. Ha jol emlekszem rendor orvos vizsgalt meg , pszichologiai alkalmassagival egybe kotve. Amit az orvos nezett igazabol suly, latasvizsgalat, magassag kb ennyi. Talan tudoszurorol is kell papir,de erre nem emlekszem pontosan, amit biztosan kerbek az az urológiai vizsgalatrol egy lelet.
2017. febr. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. febr. 12. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!