Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kerlek olvasd el es segits...

Kerlek olvasd el es segits nekem a 8. altalanoshoz tudsz segiteni?

Figyelt kérdés
Segitseget szeretnek kerni! kint vagyok angliaba mar 2 eve es othol csak 7. osztalyom van 17 eves vagyok es hamarosan megyek haza es le szeretnem tenni a 8. osztalyt ezt hogy tudom megtenni? Veszprem megyei vagyok. Levelezo vagy akarmilyen ilyen dolog erdekelne hogy holvan es mikepp mukodik a dolog?

2017. febr. 11. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem estin érettségizz le inkább.
2017. febr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
DE nekem nem kell eretsegi hanem csak a 8.altalanos
2017. febr. 12. 00:31
 3/5 A kérdező kommentje:
az a estitagozat hany eves?
2017. febr. 12. 00:32
 4/5 anonim ***** válasza:
annyi ahány év kimaradt. de sulitól függ mennyit kell bent lenni, de átlag 2 délután hét közben. Lehet most úgy gondolod, hogy nem kell érettségi, de anélkül már semmire se fogsz menni az életben. 17 évesen meg 8. osztályba járni nem fogsz tudni. meg eléggé gáz is ennyire kilógni a sorból.
2017. febr. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de en utan szeretnek szakmat tanulni
2017. febr. 12. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!