Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek melyik szakmát...

Szerintetek melyik szakmát válasszam? Segicsetek pls

Figyelt kérdés

Nos 13 vagyok es jövőre pályaválasztás és én három szakmában gondolkodom.

PINCÉR CUKRÁSZ TETOVÁLÓ

Nos nem szeretném ha irogatnátok hogy fujj pincer egész nap dolgozik meg inkább legyél ezmegaz

Azt szeretném ha leirnátok hogy pontosan miket csinálnak a szakmában tapasztalatokat esetleg ajánlani egy hasonlo szakmát ezekhez 13 lány vagyok koszi elore is jah meghogy mennyi a munkaidő meg vane szabadnap



2017. febr. 12. 17:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és hogy mennyi a kereset magyarországon kulfoldre nem mer szar vol idegen nyelvből
2017. febr. 12. 18:28
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj hogy most kinevetlek kicsit hogy te szabadnap es kereset alapjan akarod kitalalni. A Floch cukraszdaba nem fognak ugyanannyit adni mint a Pingvinbe pl. Ugy kezdjuk, hogy ha vendeglatasba gondolkozol a szabadnapokat el is felejtheted :D



Tetovalonak hol akarsz tovabbtanulni? Megint a divat megy meg a hulyeseg. Beloled is ilyen Demy king lesz? Kerlek.... Nagy divat a tetovalas es most mindenki rajta a teman0 hattertudassal.... Keress valami normalisat ez helyett...



Ja es mielott belem kotnel, a parom vendeglatasban dolgozik, nagybatyam tetovalo nem a levegobe beszelsk

2017. febr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De mért ne lehetnék tetováló kiválóan rajzolok jah csak egy kérdést tettem fel.. :DD
2017. febr. 13. 20:54
 4/7 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetertek veled tudom h a vendeglatosba nics szabadnap de csak tanacsokat vagy tapasztalatokat vagy hasonlo szakmakat kérdeztem...
2017. febr. 13. 21:28
 5/7 anonim ***** válasza:
A tetovalas nem egyenlo a rajzolassal igazsn megtanulhatna mar ezt az ember. De linkelj mar be par munkat kerlek...:D
2017. febr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De minek linkeljek??!
2017. febr. 15. 16:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem "egy" kérdést írtál ki, hanem 2x ugyanazt. Ráadásul káromkodsz, rettenetes a helyesírásod (én 1. osztályból nem engedtelek volna tovább). Mi honnan a fenéből tudjuk, hogy mi érdekel? Még rengeteg időd van az érettségiig eldönteni, addig úgyis vagy 10x változni fog. Még nem ezen kéne gondolkodnod, sokan 18 évesen se tudják.


Menj egy jó gimibe, és majd kialakul.

2017. febr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!