Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egri egyetemisták! Osztatlan...

Egri egyetemisták! Osztatlan tanárin mennyire részletesen tanultok pszichológiát?

Figyelt kérdés

Eleinte pszichológus szerettem volna lenni, de végül letettem róla, rájöttem, mennyire szeretnék tanítani, de ettől függetlenül nagyon érdekel a pszichológia. Mennyit és milyen részletességgel tanuljátok/tanultátok?

(Angol-magyar szakon leszek.)



2017. febr. 12. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyan nem Egerbe járok egyetemre (ELTE-s vagyok), de a pszichó-pedo szerintem mindenütt kb. hasonló. Én is angol-magyaros vagyok amúgy :) Félévente általában heti 4-5-6 magyaros, 4-5-6 angolos óra van, iletve 3 vagy 4 pszichológia, pedagógia. Szóval a pszichó hetente 2x van mondjuk átlagosan. Szerintem nagyon érdekes a tananyag, tanulunk szociálpszichót, fejlődéslélektant, a gyermekfejlődés szakaszait stb. Szerintem elég részletesen, bár ez függ egyetemtől is :)
2017. febr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! En Egerbe jarok, magyar-angolra. :) Heti kb. 2 pszichologias es 1-2 pedagogias targyunk van. Eleg sok mindent tanulunk, de nem melyulunk bele a temakba annyira. Legfokepp a tanitassal kapcsolatos dolgokat vesszuk. Ha valami erdekel, nyugodtan irhatsz nekem! :)
2017. márc. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!