Grafika okj-vel is kapok valamennyi többletpontot, ha történelem szakra jelentkezek?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom nem kapok semmit, hisz nincs közük egymáshoz, de azért kipróbáltam a felvi kalkulátorba, és adott 24 pontot. Járni fog akkor ez a pont vagy nem?

2017. febr. 12. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kapsz rá többlet pontot. Csak olyan okj-t fogadnak el ami 54-gyel kezdődik meg a szakhoz írva vagyon,hogy beszámít okj-t. A felvételi tájékoztatóban tudod pontosan megnézni a felvi.hu-n.
2017. febr. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De ha gondolod töltsed fel az okj bizid, abból baj nem lehet. Azt ha adnak rá pontot, akkor jó. Ha meg nem adnak rá pontot, akkor se baj ha feltöltötted.
2017. febr. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak: az azonosító szám? Mert nekem is 54-gyel kezdődik.
2017. febr. 13. 12:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Az fél siker ha 54-gyel kezdődik, de az is kell, hogy az adott szakon beszámítsák az okj-t, és csak szakirányban számítják be. felvi.hu
2017. febr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!