Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Minek érdemes tovább tanulni?

Minek érdemes tovább tanulni?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Lassan itt van a fakt választás ideje, de fogalmam sincs hogy minek tanuljak tovább ezért faktot se nagyon tudok választani.

Már kb 5 éve hangszerkészítő/javító szeretnék lenni, de erről a szüleim lebeszéltek,mert szerintük hobbinak jó, de a megélhetésemet nem tudja biztosítani ez a mesterség.

Az utóbbi időben felmerült bennem a zenei producer is, de nem tudom hogy nálunk mennyire van erre kereslet, mert hát valjuk be, elég vicces ami megy nálunk a zeneiparban.

Az is megfordult a fejemben, hogy valami szakmát kéne tanulni. Például asztalos is szívesen lennék, de Magyarországon az is elég necces szerintem megélhetés szempontjából.


Szerintetek a fent megemlített lehetőségek közül melyikkel tudnék a legjobban elhelyezkedni Magyarországon?

Tudnátok írni olyan továbbtanulási lehetőségeket, melyekkel könnyű elhelyezkedni és nem is sz@rér-hugyér' kell robotolnom 12 órát?


Előre is köszönöm a válaszokat


Ui.: Elnézést ha valami nyelvhelyességi vagy helyesírási hibát ejtettem, már nagyon fáradt vagyok...



2017. febr. 13. 20:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Tanulj valamilyen tanárnak. Azt mindig keresik, és mindig kell. Annyira kellenek a tanárok, hogy a Klebelsberg ösztöndíjat juttat azoknak, akik jó eredménnyel tanárnak tanulnak. Ez kb 25 - 75 ezer lehet, ha jól emlékszem, az EKE nyílt napján hallottam és van is egy ismerősöm, aki tanárnak tanul, és volt, hogy egy hónapban 50 ezeret kapott. És persze utána biztos az elhelyezkedés, mert a Klebelsberg kihelyez egy iskolába.
2017. febr. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!