Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biosz-kémia tanári szak (...

Biosz-kémia tanári szak ( kozepsulis erettsegi nélkül) mennyire. Nehéz? Jobb lenne, ha nyáron átvennem az 4-5 év tananyagát otthon, vagy anélkül is meg fogom tudni csinalni?

Figyelt kérdés
Illetve mennyire kapcsolódnak a középiskolás anyagokhoz? Teljesen mást fogunk ott tanulni, vagy a középiskolás tudást egészítik ki?

2017. febr. 14. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ezen jelöld be a bioszt és a kémiát, és meglátod, milyen tantárgyaid lennének.

A bioszról úgy tudom, hogy elég húzós és nehéz, mert nagyon nagy az anyag. Nagyon sok tantárgy van, mindent részletesen kell tudni.


Amúgy utánanéztem a felvin, és biosz-kémia tanári szakra kell bioszból és kémiából is érettségizni. Vagyis ha nincs érettségid ezekből, akkor nem is mehetsz oda.

2017. febr. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak en Szlovákiai vagyok, es a Selye Jánosra mennek.
2017. febr. 14. 13:42
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor az érettségit visszavonom, biztos tudod, mi kell oda.

ezt találtam neked:

[link]


ezek a tantárgyak biosz-kémia tanári szakra.

2017. febr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia !

Tudtommal nincs a Selye János egyetemen már kémia.

Saját tapasztalatomból tudom mondani, hogy biológiára ne menj előzetes tudás nélkül, mert irtó kemény lesz.... kipottyansz. Válassz más szakot !

2017. febr. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Selye Jánoson most nyílt a kémia 2013ban.

Hamis információval ne szolgálj, ha lehet

2017. febr. 14. 17:29
 6/9 A kérdező kommentje:
Sőt, még saját nanokemiai laboratóriuma is van
2017. febr. 14. 17:32
 7/9 anonim ***** válasza:
sok sikert ! :*
2017. aug. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi 😊 Biosz-angolt választottam 😁
2017. aug. 3. 21:24
 9/9 anonim ***** válasza:

Nehéz összehangolni a ttk és a btk órarendjét, szóval erre nagyon figyelj oda.


Érdemes átnézni az alapfogalmakat, és hiába angolos vagy, a bioszon a kémia a szóró tárgy, szóval azokat a könyveidet még ne dobd el, mert lehet szükséged lesz még rá.


Az elején lesz olyan anyag ami kapcsolódik a középiskolás témákhoz, utána viszont elszabadul a pokol, és olyan tárgyak lesznek, amiknek az elején lehet a nevét is elég lesz kimondani, de belefogsz jönni, csak készülj folyamatosan.

Fárasztó lesz, egy kalappal hozzá! (:

2017. aug. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!