Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miért csinálja ezt? Mit kéne...

Miért csinálja ezt? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Pár hete kezdtem el vezetni tanulni,szerencsém volt mert gyorsan találtam oktatót és el tudtam kezdeni a vezetést..Folyamatosan mondja az oktató hogy ügyes vagyok meg hogy jól csinálom és ezt én is érzem hogy megy,DE a pedálokat folyamatosan helyettem nyomkodja és én gyakorlatilag csak kormányzok..A huszadik órám lesz lassan és nem tudom miért van ez..Mindig mondja hogy indulhatunk,elindulok ahogy kell de érzem hogy bezavar a pedálnyomkodásával..Ezzel csak az a probléma hogy azt érzem hogy ilyen oktatás mellett én nem tudok fejlődni..
2017. febr. 14. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Huszadik óra körül már nem kellene ennyire beavatkoznia, ha tényleg olyan ügyes vagy. Talán kérdezz rá!
2017. febr. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Meg elkezdi a huszadik óránál hogy most tartunk a felénél..Mondom nagyon remek..Már kérdeztem de nem mondott rá semmit...
2017. febr. 14. 13:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért azt jegyezd meg hogy te TANULÓ vagy ő meg OKTATÓ. Hiába tartasz a huszadik óránál. Majd ha levizsgáztál és egyedül vezetsz azt csinálsz amit akarsz.

Nálam is ez volt. Mindig rásegített. És utólag néha jól jött. Lehet te is jónak tartod magad de mi van ha valaki nem figyel és te se..

És ezt most ne vedd okoskodásnak de így van.

2017. febr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Abszolút megértem amit írsz,de sose megyek bele olyan szituációkba amiből baleset következne..Nem vagyok az a majrézós típus ha beülök a volán mögé...
2017. febr. 14. 14:03
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#3 Nem a kérdező tartja magát jónak, hanem állítólag az oktató dicséri. Ha tényleg jó, akkor miért nyúl bele folyton az oktató? Ha meg szükséges, hogy folyton korrigáljon, akkor miért dicséri?
2017. febr. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt írja hogy ő is érzi hogy megy neki!

Persze az nem normális ha folyamat bele lépked a pedálokba, nem azt mondom. De néha jól jön ha segít.

Ha viszont folyamatosan csinálja kérdezd meg tőle hogy miért. Vagy nem tudsz oktatót váltani?

3-as voltam.

2017. febr. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam oktató váltáson de maximum iskolán belül mert így is máshonnan jöttem át ide...De volt nála egy olyan csaj aki a negyvenötödik órán vezetett és kb váltásnál a gázról nem vette le a lábát és az oktató nem is szólt semmit,következő héten meg már elvileg vizsgázott..Bevallom engem baromira zavar ez a pedál belenyúlós dolog mert így kb bezavarjuk egymást...
2017. febr. 14. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!