Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen művészeti szakmát...

Milyen művészeti szakmát tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
10. osztályos vagyok, egészségügyis és nincs rajzom és nem is lesz. Viszont csak most kezdtem el rájönni, hogy nem ez az az irány ami tényleg érdekel, szóval azon gondolkodok, hogy valami művészeti egyetemre szeretnék jelentkezni. Mivel a rajz/festészet az, amibe tényleg jó vagyok és szeretem is. Szóval szerintetek úgy felvennének, hogyha nem is tanultam rajzot a középsuliban, illetve milyen szakokat tudnátok ajánlani, amivel el is tudnék helyezkedni? A média desingen gondolkodtam. :/

2017. febr. 14. 19:52
 1/1 anonim válasza:
Egy felvételi munkán látszik az előképzettség. De nem függvénye! Ha valaki tehetséges az ott kiderül! Ha tanulta, ha nem! Designer, grafikus, arculattervező, logo tervező, webdesigner, stb. Ezek manapság mennek és keresettek!
2017. febr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!