Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit jelöljek meg menekülőszakn...

Mit jelöljek meg menekülőszaknak? SOS

Figyelt kérdés
Mi az a könnyen elvégezhető büfészak amit érdemes utolsónak megjelölni. 3 komoly mérnöki szakot jelöltem meg, de most úgy döntöttem, hogy bejelölnék egy büfészakot is utolsónak biztos ami biztos.

2017. febr. 15. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Büfészakos diplomával is dolgoznod kéne abban az ágazatban, vagy pedig nem fog semmit sem érni. Vannak minimumponthatáros mérnökik is, miért nem jelölsz meg egy olyat, ha úgyis ebben az irányban akarsz tanulni?
2017. febr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Ennek mi ertelme lenne? Semmi.
2017. febr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
valaki tudna írni egy ilyen szakot amit kérdeztem egyetemmel együtt?
2017. febr. 15. 19:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

De most így komolyan, még annyit se írtál, hogy mérnökin kívül mi érdekelne. Ennyire csak foglalkozol a saját jövőddel.


Matek-spanyol osztatlan tanári. Tessék.

2017. febr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Szabad bölcsészet esztétika szakiránnyal. Csak, ha ne adj isten oda jutsz be, akkor nem tudom, mit csinálsz proszemeken, amikor 20-25 oldalt kéne írnod valamiről, ami még csak nem is érdekel :D. Nem lenne egyszerűbb utolsó helyekre a költségtérítéses verziókat beírogatni olyan szakokból, amik még érdekelnek is, és érteni is akarsz hozzájuk?
2017. febr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%
Meg mégegyszer leírnám külön, hogy mérnökire mindenhol, ami nem BME kb minimunponthatárosan is be tudsz jutni, magyarul előbb vesznek fel oda, mint "büfészakra", azt tanulhatod, amit szeretnél, és akár BME-re is átmehetsz, ha az volt a cél.
2017. febr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!