Hogy is van ez, e-felvi?

Figyelt kérdés
Kitöltöttem minden adatot,a jelentkezéshez szükséges dokumentumok feltöltését leszámítva. Ha ma éjfélig nem töltöm fel,akkor bukta? Mert nem értem pontosan mit jelent az,hogy 20.-áig lehet hitelesíteni. Ha nincs feltöltve a dokumentum,akkor kiestem a presztisből,és rám nem érvényes a 20.-a?
2017. febr. 15. 18:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagy nem késtem el,ha pl csak holnap tölteném fel a dokumentumot? Bocsi,nem egészen világos a helyzet.
2017. febr. 15. 18:39
 2/8 A kérdező kommentje:
Akarom mondani nem holnap,áprilisban. Nem értek semmit sem. :D Belezavarodtam ...
2017. febr. 15. 19:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt írják, azokat a dokumentumokat kell feltöltened, amelyeket már kézhez kaptál. Tehát ha már van érettségid, nyelvvizsgád stb, akkor éjfélig fel kell töltened. Áprilistől azokat a dokumentumokat töltheted fel, amelyeket február 15-e után kaptál.
2017. febr. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tehát ha a kézhez kapottakat ma nem tudom feltölteni,akkor max a pótfelvételin tudok jelentkezni? :\
2017. febr. 15. 19:15
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt azt írják, hogy a "A jelentkezéskor már rendelkezésre álló dokumentumokat a jelentkező köteles a jelentkezésével egyidejűleg benyújtani!" - ez alapján igen, ha nem töltöd fel éjfélig azt, amit már kézhez kaptál, akkor kizárod magad az eljárásból.

Másrészt a hiánypótlásnál itt ez a figyelmeztetés: "Dokumentumhiány – az érettségi bizonyítvány és a felsőfokú oklevél hiányát, illetve a jelentkező által a jelentkezési kérelemben megjelölt, tanulmányi pontok számításához szükséges középiskolai bizonyítvány megfelelő oldalairól készült másolatok hiányát kivéve – esetén nem kap hiánypótlási felhívást, erről a jelentkezőnek kell gondoskodnia" - tehát lehet, hogy mégis van egy nagyon halvány esélyed...

A felvi ügyfélszolgálata ma 21 óráig hívható, én a helyedben felhívnám őket, és rákérdeznék. Rossz esetben is van még 4óra 20 perced...

2017. febr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, az Ügyfélszolgálaton ma az e-mailekre elvileg éjfélig válaszolnak - de én telefonálnék: minél hamarabb!
2017. febr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elméletileg áprilisban pótolható,illetve postai úton,és akkor nem vagyok kizárva... Remélem.
2017. febr. 15. 19:40
 8/8 A kérdező kommentje:
Sikerült hál'isten,a hitelesítés is megvan már. Köszi!
2017. febr. 16. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!