Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudtok fizika emelt szintű...

Tudtok fizika emelt szintű érettségi felkészítőt ajánlani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Fizikából szeretnék emeltezni, de a sulim sajnos nem igazán készítene fel erre...


Mondjuk nézzük kiindulóhelynek Szekszárdot.


Kb. 70(max 80)km-es körzetében kellene valami lehetőség, mert a távolabbi úti-célok, már túl drágák lennének utazás szempontjából... Budapesten lett volna jó az ELTE felkészítőjére menni, de sajnos az utazás és a felkészítés kb. 250.000,-Ft lenne(ebből 120.000,-Ft az oktatási költség), ami nekem túl sok...


Arról tudok, hogy Pécs csinál felkészítést, de csak 60 óra alatt 2 hetente, ami szerintem inkább kiegészíti(szóljatok ha nem, és akkor is ha van tapasztalatotok), mint sem helyettesíti az iskolai felkészítést.


Gondolkodtam magántanárban is, de szerintem az sem lenne túl olcsó, ráadásul egyet sem találtam a neten Tolna megyén belül.


Előre is köszönöm a segítséget!



2017. febr. 19. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem.
2017. febr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Keress hasonló kérdéseket itt gyakorin, én netről és könyvesboltban megvásárolható könyvekből készültem. Fel tudom ajánlani, hogy ha van kérdésed válaszolok rá szívesen.
2017. febr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is az előzőhöz csatlakozom!
2017. febr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Who owns my heart válasza:
Szia! En Magisterre jarok Budapestre, 35.000 ft 50 ora:) intenziv, nagyon jo a tanarunk is emelt fizikan. Megeri, es azt hiszem Magister Debrecenben,Pecsen es Szegeden van talan.. nezd meg a honlapjukat:))) Ajanlom !
2017. febr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az elsőt nem tudom hova tenni, következő kettőtöknek köszönöm és én is vettem már könyveket és próbálkozok, utolsónak pedig sajnos már láttam azt a helyet a neten és nincs Pécsen :( Csak Budapest, szeged, debrecen... Azt hinné az ember, hogy a Dél-Dunántólon is azért vannak lehetőségek, ha máshol nem, akkor Pécsen, de nincsen... Úgy látszik nincs rá igény vagy nem tudom...


Valószínűleg a Pécsi egyetem lehetőségét azért elfogadom és remélem, hogy sokat fog segíteni

2017. febr. 25. 17:41
 6/6 A kérdező kommentje:
egyébként a PTE-n 65 ezer/60 óra és még 20 ezer az odautazás szóval kb. 90 ezer forintba kerül... Azért te Budapesten azt hiszem, jobb helyzetben vagy ha pénzt nézzük...(meg ha mást nézünk, akkor is...)
2017. febr. 25. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!