Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lesz valakiből matemati...

Hogyan lesz valakiből matematikus?

Figyelt kérdés
Hogyan lesz valaki olyan jó matekból (nem feltétlenül matematikusról beszélek) hogy korához képest túlszárnyalja kortársait??

2017. febr. 19. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Arra az életpályára születik. Akikre te gondolsz, azok oylanok, mint a sztár sportolók. Egy részét ők is tanulják ,de van bennük egy plusz, ami neked vagy meglesz vagy nincs.
2017. febr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oh értem. Én is nagyon szeretem a matematikát igaz nem hinném hogy én képes lennék olyan nagy eredményekt elérni mint egyes matematikusok.
2017. febr. 19. 20:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát hajrá, attól függetlenül ha jó vagy és szereted matematikus, mint phd-s tanár simán lehetsz, csak mondjuk lehet hogy nem olyan Einstein szintű dolgokat fogsz tudni publikálni.
2017. febr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Arra születni kell. Az egy külön „állatfaj”.
2017. febr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tanár semmiképpen sem lennék (nem igazán az én műfajom). De egyébként tényleg nagyon szívesen oldol meg logikai és fejtörést,számolást megkívánó feladatokat kisebb nagyobb sikerekkel ha tudtok adhattok tanácsot hogy mit kellene fejlesztenem hogy valamilyen matematikai irányzat felé hajoljon majd remélhetőleg egyetemi végzetség em és hogy egyáltalán merre induljak el.
2017. febr. 19. 21:21
 6/6 Tom Benko ***** válasza:
Csináld, gyakorold, a lehetőség mindenkiben megvan.
2017. febr. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!