Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Iskolát szeretnék váltani....

Iskolát szeretnék váltani. Hogyan működik? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Jelenleg 9. évfolyamba járok szakgimnáziumba közgazdaságtant tanulok. Az egész nem igazán érdekel nem is ide szerettem volna jelentkezni anyukám erőltette plusz a felvételi kérelem beadásáról is lekestem anno 8. osztályba. A Kecskeméti Gáspár András szépészeti vagy nyomdaipari ágazatára szeretnék járni (még nem döntöttem melyik a kettő közül) de jövő tanévtől kezdve. Azt tudom hogy újra kilencedikes leszek ezzel a gondolattal már teljesen megbarátkoztam csupán az érdekelne hogyan működik így az átjelentkezés? Kell pótló írásbeli felvételit írnom? Mikor kell bemennünk az iskola igazgatójához beszélni erről? Előre is köszönöm a válaszokat!

15/L


2017. febr. 21. 16:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!