Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit jelent az hogy hátránykomp...

Mit jelent az hogy hátránykompenzáció?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A Neumann János szakgimibe akarok menni és van egy olyan tagozat, hogy Hátránykompenzációs tagozat. Ez mit is jelent? Nekem semmi bajom sincs jó tanuló vagyok de nem tudom, hogy engem felvesznek-e?

#iskola #osztály #János #Neumann #tagozat #hátránykompenzáció
2017. febr. 21. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez 4 vagy 5 évfolyamos tagozat? Mert én valószínűleg 5-re tippelném, azért mert ez valószínűleg olyan osztálytípus, ahol sokan gyenge vagy éppen hiányos ismeretekkel kerülnek be és itt próbálják majd őket felhozni egy átlagos szintre az évek alatt.
2017. febr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Olyan szellemileg/testileg sérült gyerekekkel foglalkoznak itt akik nem járhatnak normális gimibe. Ezt csak nekik tarják fennt. Úgymond papírosoknak.

Nekem is vannak ilyen ismerőseim onnan tudom.

2017. febr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!