Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Így Szerintetek nagyon esélyte...

Így Szerintetek nagyon esélytelen a dolog? (Károlyi Mihály Gimnáziumról van szó. )

Figyelt kérdés

Ma voltam szóbelizni. A hozott pontjaim 44, a központim 61 pontos lett.

A szóbelin rontottam matekból kicsit. Meg állandóan közbeszóltak, miközben beszéltem és nem tudom, tudják-e, hogy tudtam.

Ez eléggé zavart.

Magyarból is volt pár kisebb hibám, de jól sikerült.

Vittem az összes(kb. 50) oklevelem, emléklapom és egy serlegem, amit versenyeken nyertem.

Más sulikban tökre értékelték, itt meg rá se néztek...

Na mindegy.

Nekem igazából ez az álmom, hogy bekerüljek ide, de így nem tudom, van-e esélyem...

Valaki nem tudna véleményt mondani?



2017. febr. 23. 18:15
 1/7 anonim válasza:
Szerintem van esélyed az íràsbelid alapjàn. A szóbelid pontszàma persze még nagyon kéne hogy jó legyen, de ne idegeskedj amiatt, hogy esetleg úgy érezted, nem érdekled őket, vagy unottan viselkedtek, ez a dolguk, ezzel akartak megzavarni(ez csak az én àltalànos tapasztalatom). Addig semiképp ne vonj le nagy következtetéseket míg nem tudod a pontszàmod! Csak feleslegesen stresszelnéd magad! Szurkolok!:) Én holnap megyek szóbelizni a Kàrolyiba, esetleg nem tudnàd megosztani velem mire szàmítsak? Milyen típúsuak voltak a feladatok?
2017. febr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi, már kicsit megnyugodtam.:)

Magyarból versrészletből kellet rájönni, mi a mű címe és költője, ezen kívül voltak nyelvtani feladatok (hangtan, szóelemzés, mondatelemzés).

Aztán felolvastak egy könyvajánlást és kérdéseket tettek fel.

Ezután húztam egy szót (reklám) és erről kellett beszélni.

Matekból a körről és gömbről kellett 2 percig beszéljek, de volt egyenletes feladat és igaz-hamis is.

Amit én húztam, abban elég bonyolult egyenletek voltak, de meg lehetett oldani.

Sok sikert!

2017. febr. 23. 19:34
 3/7 anonim ***** válasza:
A hozott pontod nem rossz, a központid sem. Hát, nem tudom most így kiszámítani, kábé mennyit fogsz kapni a szóbelire, a tanároknak tényleg ez a dolguk, hogy kizökkentsenek. Ha nem ment olyan rosszul, és sok dolgot tudtál, akkor valószínűleg látták, és jó pontszámot adnak. Egyébként majd az ideiglenes rangsor után lehet majd bővebb információt mondani :))
2017. febr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Kicsit megnyugodtam.:)

2017. febr. 23. 20:39
 5/7 anonim válasza:

A kérdezőnek:

Először is szia, megtudnád mondani, hogy milyen volt a szóbelid, és nehz volt-e, a tanárok milyenek voltak

Előre is megköszönném

2017. febr. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Snekie66 válasza:

Kerdezonek szinten:

Szia!:) a temakorok az oldalon vannak fent? Ha ign melyik menupontban?

2017. márc. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sehol sincsenek fent a témakörök. Mindenből készülni kell, én is ezt csináltam.
2017. márc. 1. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!