Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam azon, hogy szívesen lennék stylist, mert érdekel a divat és a szépségápolás és az emberek szerint van érzékem hozzá. Szívesen csinálnám ezt, szívesen segítenék olyan embereknek (főleg nőknek), akik nem tudják mi a megfelelő ruha, cipő, egyéb számukra.

Most sima gimnáziumba járok, jó tanuló vagyok. Érettségi után milyen iskolát, tanfolyamot érdemes elvégezni? Esetleg ha van olyan tantárgy a gimiben (bár ezt kétlem), ami fontosabb lehet, akkor mi az? Milyen faktot válasszak, miből emeltezzek, vagy ezt eldönthetem, mert mindegy?

Mennyit keres egy stylist? Hogyan kezdhet bele egy stylist a munkájába, ha mondjuk elvégzek egy képzést, hogyan álljak neki? Minden érdekel ezzel kapcsolatban, ha vannak ötletek, tapasztalatok, jöhetnek.


2017. márc. 2. 16:24
 1/1 A kérdező kommentje:
De érdekelnek még ezek is: fodrász, sminkes
2017. márc. 2. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!