Van értelme elkezdeni a pilótaképzést Nyíregyházán diákhitelből?

Figyelt kérdés
Régóta szeretnék pilóta lenni, de nagyon drága a képzés, és úgy tudom, államilag finanszírozott képzés sehol sincs. Diákhitelből elvileg lehet finanszírozni a tandíjat, és pilóta fizetésből nem nehéz visszafizetni a hitelt, de úgy tudom, kell x órát repülni az utasszállítóra való átképzéshez, és ez nincs bent a tandíjban, erre már nem jó a diákhitel. Mennyibe kerülnek ezek a plusz órák? Vagy jobban megérné mérnöki diploma után saját költségből elvégezni a képzést?
2017. márc. 2. 22:32
 1/1 anonim válasza:
Nyíregyházán 200 óra repült idővel fejezed be a képzéseket,amiből úgy tudom 60 óra szimulátor tehát van 140 repült órád.A wizzair-nél Pl 300 óra kell, tehát repülnöd kell 160 órát még utána, ami a legolcsóbb motoros repülőn is 33000/óra Ha lesz rá pénzed akkor magán úton jobban megéri mert olcsóbb.
2017. márc. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!