Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Óvónőképző szakközépiskolát,...

Óvónőképző szakközépiskolát, majd tanítóképző főiskolát végeztem, jelenleg tanítok, de óvónő szeretnék lenni, mit kell tennem?

Figyelt kérdés
Tanulásra gondolok, hány évet kell vajon tanulnom hozzá, lehet-e levelezőn, munkahely engedi-e, Hajdú-Biharban lakom.

2017. márc. 5. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Ahhoz, hogy óvodapedagógusként dolgozz most már óvodapedagógus szakos főiskolai diplomát kell szerezni. Levelezőn is el lehet végezni, hároméves képzés. Egyes tárgyakból biztosan adnak felmentést az előző diplomád miatt, de nem valószínű, hogy a képzés időtartama lerövidülne. Azt, hogy a jelenlegi munkáltató engedi-e, csak rajta múlik, nem kötelessége hozzájárulni.
2017. márc. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
uhhhhhh. En ugy tudtam, hogy a szakkozepiskoali ovonokepzes 96-ban megszunt...
2017. márc. 26. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, megszűnt. Én még előtte végeztem el.
2017. márc. 28. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!