Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Designkultúra szakra milyen...

Designkultúra szakra milyen faktot érdemes választani?

Figyelt kérdés

10.-es vagyok, jövőre faktokat kell felvettünk. Átlagban jó tanuló vagyok. Melyik tantárgyakból lenne érdemes faktra mennem, ha erre a szakra (vagy hasonló kategóriába tartozóra, pl képzőművészet elmélet) szeretnék majd jelenthezni? Több egyetem honlapját is végignéztem, de konkrét felvételi elvárásokat ehhez nem találtam.

Rajz és francia faktra gondoltam, a franciát mindenképp szeretném eggyel komolyabb szinten tanulni, a rajzot pedig főleg a művtöri része miatt választanám. Esetleg van valami más, amivel jobban járnék? Töri?

Valamennyire tudok rajzolni, szeretek is, de nem vagyok kiemelkedő tehetség. Ha jól tudom nem is kell rajztudás azonban.

Előre is köszönpmöm és ha bárki bármilyen más infót tudna mondani a szakkal kapcsolatban nagyon megköszönném! <3



2017. márc. 6. 23:49
 1/2 A kérdező kommentje:
Esetleg, ha valaki pontos adatokat tud a felvételivel kapcsolatban, hogy mire lehet számítani és leírná nagyon sokat segítene! :)
2017. márc. 6. 23:52
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem semmivel nem tudsz mellélőni, elég sokszínű szak ahhoz. De talán tényleg a rajz áll hozzá a legközelebb. :)
2018. máj. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!