Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE ppk pszichológián milyen...

ELTE ppk pszichológián milyen a társaság, közösségi élet?

Figyelt kérdés

Vannak pszichós bulik, esték? Jó a közösség vagy mindenkinek megvan a sajat baráti köre és csak az előadásokon látják egymást az emberek?

És ha jól tudom az izabella utcában van csak egy előadóterem, ez igaz? Nincs egy kihelyezett campus, aula, könyvtár stb mint pl. a Corvinusnak?

Ilyen szempontból Pécs nem lehet hogy jobb hely tanulni? A pontjaim alapján bejutnék az ELTE-re is, de nagyon elgondolkoztam Pécsen.


Előre is köszi a válaszokat!



2017. márc. 7. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Én ugyan tanáris vagyok, de tudtommal a Kazinczy utcai épület az hivatalosan pedagógia és pszichológia kar... ezek szerint akkor ott is kell legyenek pszichós órák. A többire sajnos nem tudok válaszolni.
2017. márc. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom hogy az most az uj epuletuk de elvileg ott nincs is ora, mert leginkabb irodak vannak benne. :/
2017. márc. 7. 11:46
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Én oda járok (tanárira, mint mondtam), és nem új, csak tavaly nyáron felújították XD De nagyon is vannak benne jelenleg is tanórák, nagyobb előadótermek.
2017. márc. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én pszichológia alapszakos vagyok az ELTE-n :) Tényleg az Izabella utcában vannak az óráink, de nem csak egy előadóterem van. 4 emeletes az épület, és szinte kizárólag a pszichósok vannak itt. Itt van a Pszichológiai Intézet és van saját szakkönyvtárunk is. Jártam korábban másik budapesti egyetemre is, és nekem sokkal jobban bejön itt a közösségi élet, meg az egész egyetem hangulata. A gólyatábor életre szóló élmény volt, és az egyetem előtti héten is végig nagyon király programok vannak, úgyhogy senkinek sem kell úgy elkezdenie az egyetemet, hogy ne ismerne legalább néhány embert. Év közben is rengeteg program van (Pub Quiz, kb. havonta egyszer kari buli, gasztrotúra stb), de lehetőség van arra is, hogy csatlakozz szervezetekhez (Animátor Kör, Delegált Kör, Mentorkör, szakkoli stb..) amiken keresztül szintén sok embert megismerhetsz. Első félévben szinte csak előadások vannak, de második félévtől kedzve sok gyakorlati óra is lesz, ahol szintén sok új embert fogsz megismerni. Összességében szerintem kiemelkedően jó a közösségi élet a PPK-n, a HÖK rengeteg programot szervez, és a hallgatók többsége nagyon segítőkész is.
2017. márc. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!