Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Sos! Ha 10-ben és 11-ben ötös...

Sos! Ha 10-ben és 11-ben ötös voltam kémiából, akkor az lehet a továbbvitt tárgyam mint természettudományi?

Figyelt kérdés
Ugye mindenképp kell egy természettudományi tantárgynak a pontja és ez nekem a kémia lenne.Akkor a 10 év végi és a 11 év végi jegyemet csatolhatom,vagy kell egy másik természettudományi tantárgy év végi átlaga? Vagy azt csak úgy lehet,hogy 11-év végi átlag kémiából és 12. év végi?

2017. márc. 8. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Az utolsó két tanult év, tehát ha tizenegyedikben és tizenkettedikben is volt kémiád, akkor az kell.
2017. márc. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ha csak 10-ben és 11-ben tanultam,és 12-ben nem,ttól még beírhatom 10-es évvégi és a 11.-es évvégi eredményem kémiából?
2017. márc. 8. 19:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze.
2017. márc. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!