Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvesznek-e a Móricz Zsigmond...

Felvesznek-e a Móricz Zsigmond Gimnáziumba?

Figyelt kérdés
63 pontot írtam, 4,7-es átlagom van, és az ideiglenes listán(természettudomány) 54. vagyok (110 pont a minimum nekem 149-em van).Szerintetek felvesznek vagy kell sok szerencse is hozzá ,esetleg biztosan nem? Kérlek minél többen válaszoljatok.

2017. márc. 10. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagy esellyel fel
2017. márc. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi választ, de elfelejtettem hozzátenni azt , hogy a Budapesti II. keruletieőr van szó( lehet , hogy te is arra gondoltál ). Kérlek titeket , hogy még válaszoljatok. Előre is Koszi.
2017. márc. 11. 11:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagy esélyed van, hogy felvesznek, de csak akkor ha elsőnek jelölted meg a sulit. Szerintem ne nagyon izgulj, mert kifejezetten bizakodhatsz.
2017. márc. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Egri Simon a választ. Még annyit kérdeznék, hogy a term. tud. az félosztály és így max 20 gyereket vesznek fel. A lényeg az , hogy szerintetek így is van esély/remény ?
2017. márc. 13. 11:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez fél osztály, és egy osztály kb. 34-36 főből fog állni. Fele matekos és fele természettudományi tagozatos lesz. Egyébként tavaly erre a tagozatra a 60. volt az utolsó akit felvettek. Ezért is irtam, hogy jó esélyeid vannak, hogy bekerülsz. De ha netán mégis lemaradnál, akkor sincs baj, mert akkor irjatok egy méltányossági kérelmet az igazgatónak, hogy Te mindenképpen a Móriczba szeretnél járni, és éppen csak, hogy lemaradtál a végleges listáról, és milyen jó tanuló vagy, és így fel fognak venni. Ugyanis a Móriczban nagyon szeretik azt a diákot, aki tényleg ebbe a suliba szeretne járni, és nem azért megy oda, ment odasorolta felvéltei rendszer.
2017. márc. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!