Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a tanárokról...

Mi a véleményetek a tanárokról? Mit gondoltok a szakmáról?

Figyelt kérdés
Én szívesen lennék tanár. Tizedikes vagyok lassan dönteni kell. Történelem és angol amire mennék. Egyedül az alacsony fizetés az ami elbizonytalanít. Szívesen csinálnám, kedvelem a gyerekeket, ebből a két tantárgyból most is sokat segítek az osztálytársaimnak, szeretek suliba járni és tanulni, azt ami érdekel.

2017. márc. 12. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, annyira azért nem tragédia a fizetés. Ha azt nézed, hogy 5-6 év egyetem akkor igen, de azért nem minimálbér... egy gyakornok, aki frissen kezdi a pályát kap azért 120 körül, és ez csak feljebb megy. Nyilván nem fogsz félmilliókat keresni vele, de szerintem ha érdekel, csináld. Még mindig jobban megéri osztatlanra jelentkezni, mint sima töri szakra vagy anglisztikára. (másodéves angol-magyar tanáris)
2017. márc. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Szep szakma,ha okos lenék es lenne ra lehetoseg akkor tanító vagy tanár lennék. Mindig is elérhetetlen almom volt es az is marad.
2017. márc. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Mo-n ki keres jól? Na , hát szerintem, hogyha az elhivatottságod megvan, akkor vágj bele, a pénz meg hát valahogy majdcsak eléldegélsz, meg addigra, mire tanítani kezdesz, még sokminden változhat; ha ehhez érzel ambíciót, és ez az, amit tudnál szívből csinálni akár 40 éven keresztül, akkor se a fizetés, se semmi ne riasszon el!
2017. márc. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Estádio de Felchút ***** válasza:
71%

"Mo-n ki keres jól?"


Azért elég sok szakkal lehet nagyon is jól keresni.


A tanár szakma szép szakma, egy a lényeg: kerüld az állami munkahelyeket. Magánintézményekben - ha elég jó vagy - rendesen megfizetnek.

2017. márc. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat.
2017. márc. 13. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!