Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Sikeres érettségi után,...

Sikeres érettségi után, javító érettségit akartam tenni (mindent elintéztem hozzá) viszont meggondoltam magam és mégsem akarok leérettségizni, többi részlet a leírásban?

Figyelt kérdés
Anno sikerült az érettségim, viszont úgy gondoltam, hogy újra érettségizek ebből a tárgyból (matek). Már el is intéztem minden papírt, illetve az újra érettségit is befizettem. Viszont elég sokat töprengtem ezen, és úgy döntöttem, hogy mégsem próbálom meg, mert nem szeretném, hogyha esetlegesen nem sikerül. Mit kell ilyenkor csinálni? Ha nem megyek el akkor automatikusan bukta vagy marad a régi?

2017. márc. 13. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem megyek el akkor automatikusan bukta vagy marad a régi?"

Ha már egyszer leérettségiztél, akkor az nem fog elveszni. Tehát ha most elmész és elégtelent írsz (vagy nem mész el) attól még érvényes marad az előző érettségid.

2017. márc. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az érettségi eredményed megmarad, de például a pénzt - értelemszerűen - nem kapod vissza.
2017. márc. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!