Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SZTE gazdaságinformatikus...

SZTE gazdaságinformatikus bsc--> programtervező msc?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Mennyire járható út szegeden gazdinfó szakról pti mesterre menni szoftverfejlesztés specializációval? Hátrányból indulnék egy bsc pti.hoz képest? Gondolok itt például a matematikai tárgyakra, amiből valamennyivel kevesebb van gazdinfón.



2017. márc. 15. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Járható út, többeket ismertem, akik így csinálták. Annyi csak a hátrány, hogy az PTI MSc épít olyan tárgyakra is, amit csak PTI BScn tanítanak, de gazdinfón nem kötelező, így ezeket ott fel kell venni, ami így akkor pluszban jön az amúgy elvégzendő tárgyak mellé. Illetve így előfordulhat, hogy ismertnek vesznek valamilyen tudást, ami neked hiányzik.


Ezt meg lehet előzni úgy, ha még BScn felveszed és megcsinálod a különbözeti tárgyakat.

2017. márc. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első jól elmondta, de egyébként annyira azért nincs sok különbség a kettő között. Szerintem max 2-3 tárgyat kellene pótolni.
2017. márc. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a segítséget! :)
2017. márc. 18. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!