Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen iskolába középiskolába...

Milyen iskolába középiskolába menjek, hogy edző lehessek?

Figyelt kérdés
Én most egy gimibe járok emelt németre (nyelvi előkészítő évfolyam). Nem szerettem volna németre menni. Nem szeretem a németet, nem is vagyok jó belőle, utálom tanulni is. Bár eddig szeptembertől összesen ha tanultam 10 órát a németre délutánonként, most bukásra is állok. Pótvizsgázni nem akarok, mert a VB-re megyek önkéntesnek is, durván 2 hónapot lennék Pesten. A mostani sulimat csak a társaság miatt szeretem, meg 1-2 tanár miatt. De most végre sikerült eldönteni teljesen, hogy mi szeretnék lenni, mivel akarok foglalkozni. Mivel szinkronúszok és most sokan vannak a kezdők én is megyek segíteni neki az edésre... Ezt bármeddig tudnám csinálni, edzőből mindig kell. Na és milyen középiskolába menjek át, mit végezzek ahhoz, hogy edző lehessek? Ha valami fontos és nem írtam le kérdezzetek. 15/L

2017. márc. 19. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Pl. itt. Bár azt hirtelen átfutva nem láttam, hogy kell-e hozzá esetleg érettségi, vagy 8 ált. után is lehet jelentkezni.

Egyébként ha beírod a keresőbe, kismillió lehetőséget kiad, sok helyen lehet jelentkezni.

2017. márc. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Alap, hogy érettségi meg utána még valami. Most azt néztem, hogy átmegyek akkor egy másik sima gimibe humán "szakra", mellette tanulok, természetesen folytatom az edzéseket is mint eddig. Aztán ha minden jól megy elmegyek TF-re BSc edzőit aztán ha minden jól megy akkor MSc szakedzőt. Aztán meg ki tudja, hogy ezek mellé mit csinálok, ha eljutok odáig. És ha ezek megvannak akkor még a szinkronúszó edzősködéshez meg egy OKJ. Aztán lesz ami lesz. Most jól hangzik
2017. márc. 19. 19:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez jónak hangzik, amit tervezel, de azért valami nyelvet, nyelveket is tanulj. Ha nem németet, akkor válassz mást, de meg kell barátkoznod valamelyikkel. :))
2017. márc. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze a nyelv alap. Az a suli ahova atmegyek mindenkivel csinaltat nyelvvizsgat is
2017. márc. 20. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!