Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Történelemmel és angollal...

Történelemmel és angollal milyen szakokra lehet továbbtanulni?

Figyelt kérdés
A tanári pályán gondolkodtam már az tetszik és lehet hogy azt választom. 10.-es vagyok van még idő eldönteni, de kiváncsi vagyok milyen lehetőségek vannak még.

2017. márc. 21. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez jó tanári párosítás lenne (Én angol-magyaros vagyok, másodéves). Amúgy törivel van még ugye a jog, ha az érdekel, illetve régész, sima töri szak -bár a sima töri szak helyett szerintem jobb az osztatlan képzés. Angolból legalábbis ugyanazt tanuljuk mint az anglisztikások, de míg anglisztikával nem lehetsz tanár, angol szakos tanári dipomával mehetsz oda, ahova anglisztikás diplomát kérnek.
2017. márc. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Corvinusra is elég sok szakra ez a kettő a felveteli tárgy, viszont ha rosszul értelmeztem, akkor bocsi. :)
2017. márc. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, úgy értettem, hogy milyen diplomát lehet szerezni. Pl: jogász vagy tanár
2017. márc. 23. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!