Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kemiabol szeretnek erettsegizn...

Kemiabol szeretnek erettsegizni. Nem tudnatok, olyan egyetemeket, esetleg kurzusokat, ahol ingyen felkeszitenek az emelt kemiara ennyi ido alatt?

Figyelt kérdés
11-es vagyok, es most hataroztam el, hogy orvos szeretnek lenni. De a kemiat egyaltalan nem tanultam, az alapok sincsenek meg. Totalis sotetseg az egesz. Ezert kene a felkeszito

#kémia #emelt kémia #Ingyenes kemai tanfolyam #send helpppppp
2017. márc. 27. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ingyen majdnem minden egyetem tart, amelyik oktat kémiát, de érdemesebb magántanárhoz vagy kiscsoportos előkészítőre járni, az egyetemi tanfolyamok még akkor is tudnak haszontalanok lenni, ha egyébként jó alapokkal mész. Ha pesti vagy, BME szokott évi három alkalomban számolás gyakorlatot és laborgyakorlatot tartani. Az biztos, hogy pénzbe fog kerülni, és rengeteg idődbe, főleg, ha nagyon vészes a helyzet.
2017. márc. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Magister universitas. De nagyon számít milyen tanárt fogsz ki!!
2017. márc. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsi az lemaradt, hogy nem ingyenes. A 100 órás 50.000 körül van.
2017. márc. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!