Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE jogász szakra emelt...

ELTE jogász szakra emelt némettel, közép történelemmel van esélyem bekerülni (állami ösztöndíjas képzésre)?

Figyelt kérdés
2017. márc. 31. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne? Ha úgy írod meg az érettségiket, akkor van esélyed.

Értelmetlen a kérdés.

2017. márc. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 BiTOPro97 ***** válasza:

Azért én utána számolnék a pont számoknak.


Nem egy helyen felkapottabb karokra és ez is az, egy felső fokú plusz nyelv vizsga nélkül már nem is vesznek fel. Nem tudom, de ha te nem tudsz, én utána számolok.

Visszont ha nem tudsz, nincs ott a helyed, de legalább kiderül, amúgy a kédésre a válasz.

2017. ápr. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha németből emeltezik és felsőfokúzik, akkor is cak az egyikért kapja meg a pluszpontot.. Esetleg másik nyelvből csinálhat felsőfokút, úgy van értelme.


De elméletileg nincs szükség egy felsőfokúra a bekerüléshez.

2017. ápr. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is ide szeretnék bejutni, lehet csoporttársak leszünk. :)

Egyébkét én emelt törit és emelt magyart írok, és bízom a legjobbakban, na meg a tudásomban.

2017. ápr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Már miért ne tudnám kiszámolni a pontjaim? Nem arra voltam kíváncsi, hanem arra, hogy vajon egy emelt elég-e SZERINTETEK jogra, ráadásul ami nem történelem, ugyanis azt szokták mondani ami szükséges tudás. Nem tudom, ha nincs emeltem töriből csak közép, akkor nem lesz lemaradásom a többiekhez képest? Kb. ezekre voltam kíváncsi, de úgy látszik... nem folytatom inkább
2017. ápr. 1. 14:05
 6/12 anonim ***** válasza:

De akkor miért nem ezeket írtad le a kérdésben vagy a leírásban? Honnan a francből szüljem meg, hogy te azt akarod tudni, hogy közép törivel nem leszel-e lemaradásban? Ennek semmi köze a bekerüléshez.

Amúgy nem, nem leszel. Én közép törivel jöttem és semmi hátrányom nincs.

2017. ápr. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Habár, számolgattam a pontokat és a 460 körüli semmilyen módszerrel nem jött ki, csak két emelttel.
2017. ápr. 1. 17:30
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem egy emelt (német) plusz egy felsőfokú angollal meglett a 467 pont jogra.
2017. ápr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8/8 és hány százalék lett az emelted?:)
2017. ápr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93% Nyelvből nem valami nagy kunszt az emelt. A töri sokkal nehezebb. :/
2017. ápr. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!