Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE-BTK kommunikáció és...

ELTE-BTK kommunikáció és médiaismeret szak mellé szeretnék japán minort felvenni. Milyen tantárgyakat kell felvennem az első évben ehhez? Ill. , mennyit ér úgy általkában a minor szak?

Figyelt kérdés
Csak 2. évben vehetem fel?
2010. máj. 12. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Ezen a linken megtalálhatod a legfontosabb információkat. A fontos kikötés, hogy már első félévben fell kell venned, ha időben akarsz végezni. Általában nem lehet beszélni arról, hogy a minor szak mennyit ér. Az magától a minortól függ, valamint hogy te mennyi időt, energiát, esetleg különórát fektetsz bele. Olyat lehet csinálni, hogy az alpszakot felcseréled minorra és fordítva, ha jobban tetszik, és ez minden probléma nélkül megtehető. A japánról konkrétan azt hallottam évfolyamtársaimtól (anglisztikás vagyok), hpgy iszonyat kemény, és nagyon meg kell küzdeni azért, hogy bennmaradj. (Ahogy láthatod a linken, a max. létszám igencsak korlátozott, és általában sok az érdeklődő). Ha van egyéb kérdésed a minorfelvételről átalában, nyugodtan írj egy mailt (petymeg@chello.hu). Remélem, tudtam segíteni.

2010. máj. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
felcserélhető a minor az alapszakkal?:O én még ilyet nem hallottam
2010. máj. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!