Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi ez a Ceu? Miért nem hallott...

Mi ez a Ceu? Miért nem hallottam még róla és egyáltalán kit érdekel?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 3. 00:18
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
A ceu egy nemzetközileg elismert egyetem és a Fidesz új mumusa. Szerintem ebbe bele fog csirbulni a bicskájuk. A ceu elleni támadás nem soros elleni támadás hanem az oktatás elleni támadás. Soros pont les z@arja ha át kell költöztetni az egyetemet másik országba viszont az országnak van veszteni valója mégpedig egy oktatási intézmény. És a fidesz propagandával ellentétben nem soroshű ufó balibsi zombikat nevelnek ott. Nekem egy volt osztálytársam ott tanul és teljesen értelmes lány maradt csak rengetegszer volt lehetősége külföldre utazni és tökéletesen beszél angolul spanyolul és oroszul. Tehát ez egy aknamező amire a fidesz bekerült. Ha mennek tovább akkor valószínűleg felrovbannak, ha meghátrálnak akkor gyengének mutatkoznak. Ez tulajdonképpen egy koncepciós per egy intézmény ellen.
2017. ápr. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Közép-európai Egyetem (Central European University), a Nádor utcában van, angolul folyik az oktatás, egy magas szintű angol nyelvvizsgával lehet bekerülni és csak másoddiplomás képzés van. Ösztöndíjat és szállást is lehet kapni, ha valaki nem helyben lakik.
2017. ápr. 3. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Azert nem hallottal meg rola mert tufa vagy.
2017. ápr. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
CEU, egy angol nyelvű amerikai (USA) egyetem Magyarországon. Két diplomát ad egy képzésért, egy magyart és egy amerikait. Csak az a baj, hogy hiányoznak hozzá a szerződések, de ezeket hamarosan megkötik. Utána kormány leszáll róla, és minden marad a régiben.
2017. ápr. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Csak az a baj, hogy hiányoznak hozzá a szerződések"

Dehogy hianyoznak.

2017. ápr. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Közép-európai Egyetem
2017. ápr. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!