Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tanuljak az alabbi tulajdo...

Mit tanuljak az alabbi tulajdonsagokkal?

Figyelt kérdés

Ez igy egy eleg nyitott kerdesnek tunhet, igy irok magamrol par dolgot, ez alapjan szeretnem, ha ajanlanatok nekem par szakmat amit szerintetek kepes lennek megtanulni, illene hozzam.

25 eves vagyok, no.

Nemetorszagban elek kb 4 eve, kozep szinten beszelek nemetul, fel eve egy angol sracca jarok, szoval angolul is beszelek, jobban mint kozepszinten.

Mivel a nyelveket felnott koromban kezdtem el tanulni, meg vannak hianyossagaim mindkettoben, de szerinem itt egy egyetemet el tudnek vegezni nemetul is.

Nagy almom, hogy utazhassak, igy egy olyan allas ami ehez kotheto remek lenne, viszont csaladot is szeretnek...

Tobb helyen vannak tetovalasaim(vall, hat, labak, nem kihivo, izleses...viszont igy a stewardess es hasonlo allasok kizarva)

Szerintem kicsit magamnak valo vagyok, eddig a gasztronomiaban dolgoztam( most is), de azt utalom, az kizarva.

Szeretek uj emberekkel ismerkedni, idot szakitni rajuk, kozvetlen vagyok es baratsagos, de csak egy bizonyos szintig.

Nagyon szeretek olvasni, es nagyon szeretem a filmeket is, marmint a minosegi filmeket, ha elolvasok egy konyvet altalaban megnezem a belolle keszult filmet, es elmegyek egy szinhazi eloadasra is, ha eppen van ra lehetoseg.

Az oltozkodesem inkabb sportos, a mukam miatt es mert biciklivel jarok mindenhova, de nem zavarna ha pl kosztumben kene jarnm minden nap....

Ugy erzem, hogy mivel az erettsegi utan rogton a gasztronomiaban kezdtem dolgozni, es nem tanutam tovabb, ill gyerekkoromban sem foglalkoztam semmivel kulonosebben semerre nem tudok specializalodni...Mindenbol egy kicsit, matekbol nayon rossz vagyok, az erettsegim is kettes lett, tehat matematikaval kapcsolatos targyak kizarva.Szeretenek a felsooktatasban tanulni, valamit, amit 2-4 ev alatt el lehet vegezni.

Amennyiben tudomasotok van,hogy az alatok ajanlott targy online angolul is tanulhato kerlek jeezzetek...

Elore is nagyon koszonom a valaszitokat, tovabbi szep napot!



2017. ápr. 8. 23:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!