Van itt valaki aki SZTE Programtervező Informatikus FOSZK -t végzett és után akart, ment Bsc-re?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogyha valaki FOSZK-s Programtervező informatikus képzés után, akart menni Programtervező Bsc-re, akkor, hogy volt a

KREDITELSZÁMOLÁS

Mennyi kreditet számítottak be?


Szóval, ha valaki tudja, hogy ténylegesen mennyi kreditet számítanak be a Bsc-s képzésbe FOSZK után, az érdekelne.


Nagyon köszönöm.



2017. ápr. 11. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem ismerek ilyet, így nem tudom, hogy megy a kreditelszámolás. De miért nem mész egyből BSc-re?
2017. ápr. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mert a bsc elavult, nincs értelme. Nem matematikus akarok lenni, aki programozik. Hanem munkaerő piacon programozó, kóder. Ahoz elég egy sima oklevél, egy foszk meg pláne.

Vagy nem? A bsc a király, 3 évig matek aminek a 98% soha az éeltben nem használja egy átlagos programozó.

Mert az egyetem értelmes dolog, diplomás ápoló szak 4 év, ovodapedagógia, diplomás ápoló msc :D, szabadbölcsész, anglisztika,. Természetudományba azért igényesebb, de az se korszerű, gagyi.

2017. ápr. 22. 11:55
 3/5 anonim ***** válasza:
na mi lett veled?
2022. febr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Vállalkozó vagyok azóta. Több cégem is van, az IT-hoz kicsi közük van.

Viszont összességében megkeresek annyit, mint 2 senior programozó, igaz heti 50 órám elmegy.

2022. febr. 24. 15:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen vállalkozásokkal foglalkozol? Ja és gratulálok a sikerhez
2022. febr. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!