Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri manapság jogira menni?

Megéri manapság jogira menni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Segítségeteket szeretném kérni,ugyanis pálya választás előtt állok. Erősen humán beálítottságú ember vagyok,nem hiába szeretnék jogi pályára menni. Érdekelne a jogász képzés,de azt hallottam,hogy ez a szakma telített szakma nagyon. Ti milyen szakmát tanulnátok a helyemben? Persze a pénz is fontos számomra,hogy mennyit keresnék. Előre is köszönöm:))
2017. ápr. 14. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Én még munkanélküli jogásszal nem találkoztam ! Amennyiben valóban érdekel ez a pálya és biztos megélhetést szeretnél és képes vagy nagyon-nagyon sokat tanulni akkor neked való !
2017. ápr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Meg, protekció nem hátrány de nem feltétel.Jó s eggelő képesség muszáj, mert ez az a szak, ahol nem mindegy, hogy "rite" vagy "summa cum laude"-val végzed el.
2017. ápr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!