Felvesznek ennyi ponttal?

Figyelt kérdés
Olyan szakot jelöltem meg utolsó helyen, ahová 340 környékén volt tavaly a ponthatár. Úgy számoltam, hogyha nagyon balul sül el minden és csak a minimumot tudom hozni, akkor ilyen 370 pont környékén leszek (nyilván nem a minimumra megyek rá, de fel kell készülni erre is). Ez a 30 pont körüli különbség a tavalyi pontszámhoz képest már jó nem? Szóval amiatt nem kell paráznom, hogy ilyen 50 pontot emelkedik a pontszám a tavalyihoz képest és esetleg rosszul jönnek össze a dolgaim és hoppon maradok... vagy előfordult már ilyen? :D Azért az a 30 pont elég biztos nem?

2017. ápr. 17. 19:03
 1/1 anonim válasza:
60%
Attól függ milyen szak, nekem annó azt mondták, hogy a számviteli szak jön felfele, és olyan 20 pont különbséggel kell számolni, annyival lesz több, mint előző évben. De előző évben az 455 volt, és nem is lett 475 pont :D Szóval nem hinném, hogy annyit ugrana. Ha jól tudom egyébként a minimum ponthatár azt jelzi, hogy annak az illetőnek, akit felvettek hány pontja volt, így neki volt a legkevesebb. Nem hinném, hogy idén arra a szakra amire jelentkezel csak 380-400 pontos emberek fognak jelentkezni :)
2017. ápr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!