Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » AZ MSC STAGNÁCIÓS probléma!...

AZ MSC STAGNÁCIÓS probléma! Hová menjek vegyész bsc-vel tanulni?

Figyelt kérdés
Heló Srácok! :3 Az lenne a kérdésem, hogy a vegyészmérnök bsc-vel hol vennének fel, ha Debrecenben 1ponttal maradtam le az msc-ről? Már 2-szer jelentkeztem, de még mindíg visszautasítottak, így nem sikerűlt. Állást se tudok válalni, mert mindenki azt kérdezi, hogy hogy áll az msc. Kérlek segítsetek!

2017. ápr. 19. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem adod be több helyre is jelentkezést? Eleve van még két magyaroszági egyetemen vegyészmérnöki Msc, aztán vannak még rokon Msc szakok is, ahova mehetnél: anyagmérnök, biomérnök, környezetmérnök, vegyész, anyagtudomány, stb.
2017. ápr. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a BME-VBK tudom ajánlani, 5 MSc szak van, bármelyikre jó az vegyészmérnöki alapdiploma:


Biomérnöki mesterszak (MSc)

Gyógyszervegyész-mérnöki mesterszak (MSc)

Környezetmérnöki mesterszak (MSc)

Műanyag- és száltechnológiai mérnöki mesterszak (MSc)

Vegyészmérnöki mesterszak (MSc)

2017. ápr. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
mentél volna péknek
2017. máj. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire kell az msc, elvégezheted levelezősön is, oda biztos kevesebb a ponthatár. Ugyanaz. Mellette még dolgozhatsz, és mondhatod h készül az msc.
2017. jún. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!