Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen az EFEB kozmetikus...

Milyen az EFEB kozmetikus szakképzése?

Figyelt kérdés
Írnátok tapasztalatokat? Van valamilyen követelmény az érettségivel kapcsolatban(pl.bioszból vagy kémiából szükséges e letenni)?Egy héten hány napot kell bejárni? Hány órát? Tanárok milyenek? Színvonal? Mennyit fizettetek összesen?(mindennel együtt) Az ár tartalmazza a modulzáró vizsgákat?

#OKJ #kozmetikus #kozmetikusszakképzés
2017. ápr. 22. 11:44
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Nekem nincs túl jó tapasztalatom ezzel a sulival. Július elején jelentkeztem a honlapjukon a kozmetikus képzésre, ezután megkaptam a visszaigazoló emailt. Bementem a suliba beiratkozni, elintéztem az orvosi alkalmasságit az kb.2500ft volt, minden papír ami kellett visszavittem, és nyújtottam volna a titkárnőnek a diákigazolvány kérelmes papíromat amikor mondta,hogy ezt ne adjam Neki oda csak akkor ha szeptemberben szerződést kötünk...Ezután megkérdeztem,hogy mikor kell iskolába jönni majd és azt válaszolta majd küldenek emailt. Hozzáteszem ki kellett tölteni egy pályaalkalmassági tesztet, és elvileg mielőtt felvesznek megnézik, mit produkáltál. Augusztus 29.-én, felhívtam a sulit,hogy még mindig nem kaptam emailt és pénteken szeptember elseje lesz, és ez most azt jelenti nem vettek fel? Azt mondja nekem a hölgy, hogy még nem döntötték el,hogy elindítják-e a képzést...Értem én,hogy OKJ-nél előfordul,hogy a létszám nem lesz meg, de nem hiszem el,hogy augusztus 29.-én nem lehet tudni,hog elindul-e egy képzés...Augusztus 30.-án küldtek emailt,hogy nem indul a képzés, felhívtam megint a sulit,hogy esetleg indul-e más képzés mert más is érdekelt, átiratkoznék akkor. Közölte a hölgy,hogy semmilyen képzésük nem indul..Augusztus 30.-án már esélyem nem volt miattuk másik iskolát megpályázni mivel mindenhol beteltek a helyek. Amúgy sem hallottam jókat az iskoláról, de adtam neki egy esélyt...Hiba volt. Egyébként a sulit nagyon nehéz telefonon elérni, nem veszik fel a telefont, többen mondták,hogy még az emailekre sem válaszolnak..

2017. okt. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!