Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvostan hallgatók! Meg lehet...

Orvostan hallgatók! Meg lehet szokni a vért?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most 11.-es diák vagyok és mindenképpen orvoslással szeretnék foglalkozni. A problémám az, hogy nem birom a véres dolgokat, nem leszek tőle rosszul, de nem biztos h képes lennék boncolni. A vért meg lehet szokni? Vagy inkább gyógyszerészeti irányba menjek? Egyéb ötlet?

Köszönöm



2017. ápr. 22. 15:05
 1/5 anonim válasza:
Oda menj, ahova ccsak szeretnél. Szerintem ez embertől függ. Bár én nem orvostan hallgató vagyok, de soha nem tudnám megszokni.
2017. ápr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj gyógyszerészetre
2017. ápr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Anatómiánál egyáltalán nincs vér, tartósított tetemek vannak. A szag sem annyira durva, elég érzékeny vagyok a szagokra, de így is simán bírom.

Szerintem ha már most úgy érzed, hogy nem bírod a vért, akkor tényleg menj inkább gyógyszerésznek, de ha nagyon érdekel az orvoslás és valahogy kibírod az egyetemet, akkor lehetsz pl kutató orvos is, és akkor nem igazán fogsz vérrel találkozni.

2017. ápr. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2017. ápr. 28. 21:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg lehet szokni, fejben dől el. Sokan félnek tőle, aztán rájönnek, hogy még jó, hogy ez a semmiség nem befolyásolta a pályaválasztásukat.
2018. jan. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!