Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt matematika érettségire...

Emelt matematika érettségire felkészítő könyvek vannak?

Figyelt kérdés

Emelt matekot szeretnék csinálni, de már 1-2 éve dolgozok, ezért valami olyasmi kellene (könyv, vagy oldal) ami átveszi az egész tananyagot, van kb fél évem felkészülni.


Aki tud valamit, és hajlandó megosztani, azt nagyon megköszönném!


2017. ápr. 25. 19:56
 1/5 qqcska123 ***** válasza:
52%

Több ilyen is van. Érdemes megnézni a kínálatot, pl.: Mozaik Kiadó, stb.

Ha már eleget ismételtél, akkor mindenképpen meg kell oldani az összes régebbi feladatsort!

2017. ápr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
láttam párat én is a neten, de a minőség miatt aggódok, ezért is kérdeztem hogy valaki tud-e konkrétat ami neki vagy az ismerősének bevált.
2017. ápr. 25. 20:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Erre én is kiváncsi lennék...
2017. ápr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Könyv: Czapáry féle, Mozaikos emelt érettségire felkészítő.

Feladatok:Czapáry féle feladatgyüjtemény,mozaikos feladatgyűjtemény és Matematika Gyakorló és érettségire felkészítő feladatgyűjtemény I-II-III E1 és E2 példái.

2017. ápr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi!
2017. ápr. 25. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!