Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most még gimis vagyok, de...

Most még gimis vagyok, de rendőr szeretnék lenni. Minden álmom hogy készenléti rendőr legyek! Hol tanuljak tovább? Lent több infó!

Figyelt kérdés
Ha KR_es szeretnék lenni, akkor hol érdemes tovább tanulnom? NKE, vagy sima szakközép?! Es szerintetek érdémes a KR_sekhez menni? 18éves lány vagyok.167 cm,50kg :D

2017. ápr. 26. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az hogy hol érdemes? 4 rendészeti suliból + az 1 fősuliból nem nehéz kiválasztani...
2017. ápr. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mármint hogy ha Keszenletis rendőr szeretnek lenni,akkor hol tanuljak?!Fősuliban,vagy elég a szakközép?!Csak mert van aki mondta hogy aki az NKE_n tanul az nem lehet KR_es :/
2017. ápr. 26. 15:55
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

Az úgy is vezenylés kérdése lesz, hogy mi leszel....

De elég hozzá a rendészeti szakközép...

De ne gondold azt, hogy Te gondolsz egyet és KR-es leszel... sajnos az ugy van, hogy az országban bárhova vezényelhetnek, ahol hiány van... lehet ez Pest, de az isten háta mögötti település is.... De erre ha jól tudom a jelentkezeskor fel is hívják a figyelmet.

2017. ápr. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elvégzed a szakközepet, közben, vagy utána, ha sikerül oda kéred magad, de ha úgy lesz ahogy az előttem lévő írta, hogy elvezényelnek pl. Pestre, akkor áthelyezésivel átkéred magad - ami csak évek kérdése :D . Ez nem a TEK, hogy vajon elég-e egy sima szakközép, KR-esnek lenni nem holmi kiváltság. A szónak, hogy "készenléti" van egy jelentése, de mivel a legtöbb helyen náluk megszűnt a 24/72 már nem is annyira készenléti :)
2017. ápr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ hol van hely, minket most a készelnétihez fognak felszerelni, mert nagy a hiány ott.
2017. ápr. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenki rendőrnek születetik, csak van aki tovább tanul 😂😂
2020. máj. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!