Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 1 hónap alatt 600 oldalt...

1 hónap alatt 600 oldalt hogyan tanuljak meg?

Figyelt kérdés

A 600 oldalból bármit kérdezhet a tanár és az a baj,hogy mire az egyik leckét megtanulom a másikból már sok mindent elfelejtek.

Hogyan tudnám megtanulni,hogy meg is maradjon a memóriámban?



2017. ápr. 28. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Oszd be mondjuk napi 40 oldallal számolva 15 napra (hetente legyen egy szünnap, amikor vagy pihensz vagy behozod az esetleges lemaradásod). Utána ismételj egy hétig. A fennmaradó pár napban pedig nézd át gyorsan még egyszer. - Nyugi, 600 oldal egy hónap alatt teljesíthető:)
2017. ápr. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4%
600 oldal egy hónap alatt? Az semmi. Majd ha egyetemre jársz és 2 hét alatt kell 13000 oldalt, akkor kezdj el filózni.
2017. ápr. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
#2-es 13000 oldalt 2 hét alatt? Max ha nem tanultál egész félévben. Ettől függetlenül nem kéne hazudni hogy bizonygasd mekkora király vagy
2017. ápr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4%
Látszik, hogy nem jártál még bölcsész szakra, mondod itt a marhaságokat. Egy középkori egyetemes szigorlatra nincs több idő és ott bizony 3 oldal csak az olvasmánylista.
2017. ápr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Hálisten, én nem jártam bölcsészszakra, de nekünk is meg kell tanulni ugyanennyit, csak nekünk még érteni is kell, mert az mind biokémia, élettan és társai :D Na ezért nézik le a bölcsészeket. Bemagolják a sok sz.rt és még tényleg azt hiszik h milyen menők és dicsekdszenek. De gáz
2017. ápr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11%
Bölcsész szak xd
2017. ápr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
41%
Sehogy kivéve ha nem vagy zseni de a legtöbb ember nem az..Az ilyen helyek ahol elisvàrjàk hogy megtanuld többnyire a vicc kategoriàba tartoznak làsd fentebb bölcsész szak..:D
2017. ápr. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
35%
Nekem aztán hótt mindegy ki mit hisz el. Próbáld ki, aztán beszélj! Nem csak én tanultam meg, hanem a csoporttársaim is. Nem tegnap volt, akkor még ért a diploma valamit.
2017. ápr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!