Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Minek menjek továbbtanulni?...

Minek menjek továbbtanulni? Szerintetek menni fog az építészmérnök? írjatok szakmákat

Figyelt kérdés

először is 7.-es vagyok(szerintem ez még korai)

de az osztályfőnők azt mondta hogy tudnom kell hogy minek megyek tovább tanulni

nem vagyok valami jó tanuló

biosz:3 mat:3 kémia:3 fizika:2 nyelvtan:3 irod:3

angol:2 földrajz:2 töri:2 info:4

tehát nagyon rossz tanuló vagyok de kiszeretném ki javítani jövőre most 7 osztályba már nem tudom mert már csak 1 hónap van hátra de még annyi se mert a hétvégék....

nagyon szerettem volna építészmérnöknek menni szerintetek ha jövőre kijavítom a jegyeim menni fog?

és kérlek titeket írjatok olyan szakmát amihez 3 átlag jó

előre is köszi



2017. ápr. 29. 09:56
 1/3 A kérdező kommentje:
és azt elfelejtettem oda írni hogy 4-5-ös a rajzom pályázatra is küldték már be csak 7.osztályban nagyon elhanyagoltam a tanulást
2017. ápr. 29. 10:39
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A tizenegy-tizenkettedikes jegyed fogja eldönteni, hogy milyen egyetemre jelentkezhetsz, ugyanis az építészmérnökséghez nem szakma kell, hanem diploma. Ehhez az kell, hogy matekból és fizikából is magabiztosan emelt szinten legyél, és hogy jók legyenek a jegyeid. A mostani eredményeid gyakorlatilag semmit nem jelentenek, mindenesetre fel kell tornáznod magadat, hogy jobb tanuló legyél.
2017. ápr. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ jövőre probálok jobban tanulni
2017. ápr. 30. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!