Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 7. osztály évvégi átlagom...

7. osztály évvégi átlagom 4.85 lesz 2 db 4-essel. Milyen jobb, erősebb Budapesti gimnáziumokat jelölhetek meg ezzel? Tudom, a központi számít majd sokat.

Figyelt kérdés

#Budapest #jobb Gimnáziumok
2017. ápr. 29. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Sokat segítene ha írnál valami konkrétumot.

Milyen tantárgyakban vagy otthon?

Mi érdekel?

2017. ápr. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ebből még bármi lehet, egy jó 8.-os bizonyítvánnyal és egy jó felvételivel szerintem bármelyik iskolába lenne esélyed ez alapján.


Tényleg gondold át, milyen tantárgyak érdekelnek, miben van jó, és az alapján próbálj választani. Vannak gimik, ahol az idegen nyelvek oktatása a fő erősség, van ahol a matek, van ahol a biológia, stb... Egy gimin belül is különböző tagozatok, osztályok vannak... ezekről tájékozódj szerintem, na meg lehetőleg menj el nyílt napokra is, hogy belülről is lásd a sulit, a hangulatát.

2017. ápr. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Termeszetismeret ágazatra mennék leszívesbben.

Biologia,kemia ,fizika leginkabb👍

2017. ápr. 30. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!